0232 482 00 09
Fotoğrafın Serüveni

En özel ve tekrarı olmayacak bu en mutlu gününüzü birlikte fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirmek için çekim gününüzde Tüm gün Yanınızda olup sadece standart gelin damat pozları ile değil o güne dair Yaşadığınız her anı her Gülümsemenizi Gözünüzden dökülen her damla yaşı ve O anlarda yaşanan herşeyi en doğal anları ile fotoğraf karelerine hapsediyoruz.

 

Güne sizinle birlikte kuaförde başlayıp bu özel güne hazırlanışınızdaki her detayda Yanınızda oluyoruz, Kuaför sonrası düğün veya nikah saatine kadar olan zamanı tamamen Dış Mekan Fotoğraf çekimleri için birlikte belirlediğimiz yerlerde geçiriyoruz. ( Ancak sevgili çiftlerimize en önemli tavsiyemiz Dış Mekan çekiminizi mümkünse düğünden sonra zaman ayırabileceğiniz en erken tarihte yaptırmanızdır. Fotoğrafa ne kadar çok zaman ayırır ve düğün stresini atlatmış olursanız sonuçları çok daha iyi olacaktır. Bizden minik bir tavsiye O? )

 

Çekim sonlandıktan sonra siz büyük bir heyecanla albümünüzü beklerken bizim için en az çekim kadar zevkli olan seçim ve tasarım kısmı Başlıyor. Çekilen tüm kareleri özel bilgisayar ekranlarımızda tek tek inceleyip Albüm için Kullanılacak en uygun en güzel pozları belirleyip tasarım kısmına gönderiyoruz. Daha sonra tasarım bölümümüz albümünüz Sayfalarını belirleyecek olan tasarıma Başlıyor ve Fotoğraflarınızın albüme dönüşmesi için sadece Baskıya yollanması kalıyor. Bir biriyle koordineli tüm bu aşamalar ve Albümünüz size teslim edilmesi Maximum 3 hafta Sürüyor. Albümünüzde birlikte size çekim günü Çekilen tüm fotoğraf arşivi DVD formatında veriliyor ve siz ister arşiv içinden ister albümünüzde yer alan en beğendiğiniz pozunuzu seçip bize bildiriyorsunuz bizde bu fotoğraftan evinizin duvarına asmanız için Kanvas tablo yapıp size teslim ediyoruz.

 

Fotoğrafçılık anlayışımızda Zaman, Mekan ve Poz kısıtlamamız yoktur.

 

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Biz Sizi Arıyalım
İsim :
Telefon :
Güvenlik :
Güvenlik :